bahçelievler kocasinan su tesisatçısı

Bahçelievler Kocasinan su tesisatçısı firmamız makineli su kaçağı tespiti, petek temizleme ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Su kaçağını duvarı, fayansı kırmadan bulan su kaçağı tespiti cihazlarıyla binayı tarayan firmadır. Duvar, fayans iç katmanlarından su tesisatı geçebilir. eğer sızıntı yoksa duvar içi kuru ve ses belirtisi olmaması gerekir. Bazen ıslaklık alt kata akar ve siz farkında olmazsınız. Fakat basınç test makinesi ile biz yine de hatasız buluruz. Ses ve nem tarama cihazları ile yerini sabitler ve ondan sona tadilat yaparız. Delinmiş su borusunda tamirat onarım genelde parça değişimi ile olur. Daha küçük su sızıntıları için onarıcı kimyasal çalışmaları ile de en iyi çözümleri sunmak istemekteyiz.

Kocasinan Kameralı Tesisatçı Usta

Kocasinan su tesisatçısı sökmeden petek temizliği yapan firmalar olarak kalorifer ısınmaması, kombinin petekleri ısıtmaması, kalorifer tesisatı hatalarının bulunarak onarılması gibi işlemleri sizlere sunuyoruz. Uzun süredir peteğin üstü, altı soğuk ise oraya sıcak su geçemiyor ve düzeltmek için kirlilik durumlarına kısaca bakılıp makineyle temizleyebiliriz. Kallteli petek temizleyici kimyasal kullanımı ile zararsız petekleri yıkama işlemi yaparken tüm kireç, tortuları aldıktan sonra eskisine göre peteklerde birkaç derecelik yükselme mutlaka görülecektir.

Bahçelievler Kocasinan su tesisatçısı cihazla lavabo borusu temizleme işlemleri yapan firmalar olarak tıkanıklık açma robotu ile hizmet vermekteyiz. Tıkalı, arızalı, atık su taşıran lavabo giderini açmak için kanallara bakım yapmak gerekir. Lavabo giderinin taşmasına neden olan atıkların bir bir bulunması gerekir. Kamera takıp, metrelerce bu atıkları araştırırken, temiz pimaş içleri ile uğraşmadan açıcı robot telini ve bu teli uzatmadaki kıvrımlı yay aparatını kanala takarız. Kanaldaki atıklar ufalanır, ayrıştırılır, daha rahat kanaldan geçmesi için ittirilir. Lavabo atık tesisatlarını kırmadan açma işlemleri ile hemen sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 674 69 83