bahçelievler su tesisatçısı

Bahçelievler su tesisatçısı olarak kameralı görüntülü su kaçağı tespiti, petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. İçi atıklarda dolmuş olan kaloriferi temizlemek için petek temizliği hizmeti veren firmayız. Petek temizleme servisleri genellikle sonbahar aylarında ve kış aylarında yapılmaktadır. Ama yoğun olarak tam soğuklar başlamadan sonbahar ayında yaptırmanızı önermekteyiz. Peteklerin içerisinde biriken atıklar peteğin tamamını ya da belli bir bölgesini ısıtmaz. Bu ısıtmamanın sonucunda da hem daha fazla doğal gaz faturası ödersiniz hem de bu kadar fazla fatura ödemenize rağmen yeterince ısınmamış olabilirsiniz. Bu hizmetin genellikle iki yılda bir alınmasında fayda vardır. Çünkü atıklar iki yılın sonunda tekrardan türemeye başladıkları için peteğiniz tekrardan ısıtmamaya başlayacaktır. Eğer son zamanlarda böyle bir hizmet aldıysanız iki yıl boyunca gönül rahatlığı ile petek temizliği servisi almanıza gerek yoktur.

Bahçelievler Kameralı Tesisatçı

Bahçelievler su tesisatçısı tıkanmış olan tuvalet ve lavabo giderlerini açmak için özel tıkanıklık açma cihazları kullanmaktadır. Tıkanıklıklar bazen aniden bazen de belli bir zaman geçerek atıkların birikmesiyle ortaya çıkmaktadır. Ama genellikle geçen süreyle birlikle birikmeyle oluşmaktadır. Atıklar belli bir bölgede sıkışarak toplanmaya başlar ve tıkanma meydana getirir. Boruların tıkanma yapması için atılan atıkların illa ki katı atık olmasına gerek yoktur. Suda erimeyen maddeler de tıkanmaya fazlasıyla sebebiyet verebilir. Bu atıkları bulundukları bölgeden hareket ettirmek ve kanalizasyondan dışarı atmak için robot cihazlar kullanmaktayız. Zor olan bölgelerde bile otuz metre menzilli robotumuz sayesinde hiçbir tıkanıklık kalmayacaktır. Basınçlı su püskürtme makinemiz ile de boruyu temizledikten sonra geride hiçbir atık bırakmayarak kanalı tertemiz bir şekilde sizlere bırakmaktayız.

Bahçelievler su tesisatçısı fayans, duvar ve mermer arkasında oluşan su kaçaklarını bulmak için su kaçağı tespiti ekiplerimizi adresinize hızlıca yönlendirmekteyiz. Su kaçağı belirtileri ile karşılaştığınız zaman uzman bir tesisatçı firmasıyla hızlıca irtibata geçiniz. Çünkü kaçak ne kadar hızlı bulunur ve onarım ne kadar hızlı yapılırsa yapılan masraf daha az olur. Bu sayede sizlerin de cebinden daha az para çıkarak bu dertten kendinizi kurtarabilirsiniz. Kameralı cihazlarla kırmadan yapılacak bu işlem sayesinde komşularınız başınızı ağrıtmayacaktır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 674 69 83