bahçelievler zafer mahallesi su tesisatçısı

Bahçelievler Zafer Mahallesi su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Kalorifer peteği soğursa yapılacak işlemler arasında petek temizliği çalışmaları sunmaktayız. Petek boruları hatalı döşenirse teknik servis çalışmaları ile düzeltilebilir. Bunun için bazı tadilat işlemleri gerekli olabilir. Yalnız en ufak bir hata olmamasına rağmen belli zaman aralıkları da dikkate alınarak peteklerde soğuma olması normaldir. Düşünelim ki ısıtıcı cihaz içerisinde bir litre kadar su doldurup her gün kullanıyorsunuz ve içinde kireç birikir. Peteklerde de oluşan maddelerden bir tanesi budur. Özellikle iki sene gibi azami süre içinde birazdan bahsedeceğimiz cihaz kullanılmaz yani kirlilikten arındırılmazsa maalesef soğuma giderek artacaktır. Ev ve iş yeri gibi binalarda havlupan veya kombi girişleri mutlaka vardır. Biz ise bu kanalları kullanıp kimyasal çözücülerin peteklere aktarılmasını sağlar ve basınçlı su ile tahliyesini yaparız. Petekler kapalı devre sistemleridir ve korunmaya ihtiyacı vardır ve onu da sağlamak için petek korucu sıvılarını da çalışmanın en son aşamalarına doğru aktarmayı ihmal etmiyoruz.

Zafer Mahallesi Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Zafer Mahallesi su tesisatçısı apartmanın dışında, toprakta ıslaklık olması ve bina dış cephesini devamlı ısıtması durumlarında su kaçağı tespiti ekiplerini mutlaka arayınız. Çünkü toprak altlarındaki sızma yerlerini bulmada ses teknolojisi ile konum saptama yapabiliriz. Sızdıran su boruları, kaynak suyu veya farklı atık kanallarına ilişkin sorunlar da olabilir ve problemin bir an önce ortadan kaldırılması için çok sayıda cihaz ile araştırma yapmaktayız.

Bahçelievler Zafer Mahallesi su tesisatçısı acil ve hemen İstanbul’da tıkanıklık açma hizmeti almak istiyorum şeklindeki isteklerinize yanıt verebiliriz. Taşınabilir ve hemen atık boruları içine yerleşebilen robotlar kullanıyoruz. Atıkları gözlemlemek ve yerlerini bulmanın yanı sıra sıkışma sebeplerini de görerek en uygun cihaz başlıkları ile temizlemeye gitmekteyiz. Tekrar ve daha sonraki tarihlerde bu hizmeti almanıza gerek kalmayacak düzeyde sorunları aşmak için bizleri mutlaka arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 674 69 83