çobançeşme su tesisatçısı

Çobançeşme su tesisatçısı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Kombilerde su barı düşmesi problemi için su kaçağı tespiti ile derinlemesine ve doğru analizler yapmaktayız. Genelde bu tip sorunlar peteklerde olmaktadır. Aynı zamanda kombi ile alakalı sıcak suyu taşıyan borularda sızıntı gibi şikayetlerden de olmaktadır. Biz peteklerde dıştan bazı cihaz göstergeleri ile araştırmalar yaparken, sistemleri tam olarak analiz ederiz. Yanımızda her zaman peteklerdeki su kayıplarını durdurabilecek kimyasallar getiririz. Biraz su ile seyreltir ve peteğe göndeririz, sonrasında kombinin bar saati göstergesi kısa sürede normale dönecektir. Buraya yazamadığımız farklı sıkıntılarda olabilir ve onların hepsinin araştırmasını da yapacağız.

Çobançeşme Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bahçelievler Çobançeşme su tesisatçısı kombi ısıtma sisteminde petek temizliği işlemleri bu cihaza ve havlupan girişine getireceğimiz aygıtın takılması ile yapılır. Kimyasallar tüm radyatör katmanlarına aktarılır ve gerekirse iki plastik şişe dolusu kimyasal kullanarak tüm kirlerden arındırırız. Bu ürünlerin kullanımı iç kirlilik ve peteklerin sayılarına göre değişiyor olup her ay veya her sene tekrar yaptırmanıza gerek olmayıp iki sene verim alır ve doğal gaz harcama tutarlarını düşürmek için güzel bir tekniktir.

Çobançeşme su tesisatçısı pis su kanallarının eskisi gibi olmasını sağlamak için tıkanıklık açma teknik servisini kesinlikle önermekteyiz. Yalnızca lağım sistemleri içinden uygulamalar yapan cihazlar kullanırız. Lağım atıkları nereden geçiyorsa oradan rahatlıkla sıyrılabilecek ve atığı çok sayıda parçaya ayırabilecek üniteler ile tertemiz duruma dönüşmesi zor değildir.

Çobançeşme, Bahçelievler Su Tesisatçısı, Su Tesisat Kaçağı Bulma, Kırmadan Gider Tıkanıklığı Açma, Şimşek Sokak, Bahçelievler/İstanbul

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 674 69 83